شرکت خزر سم کود

به عنوان وارد کننده ی نهاده های کشاورزی،فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرده است. این شرکت در جهت ارتقای سطح کشاورزی کشور عزیزمان در طول 16 سال فعالیت خود تلاش کرده است تا با بهترین و بزرگترین شرکت های تولید کننده آفت کش های کشاورزی و نیز خوش نام ترین شرکت های تولید کننده کود اروپایی،هندی و چینی همکاری داشته باشد و در عین حال آفت کش هایی مانند الیت،اسپانسر،اکورد و …. را به صورت انحصاری ثبت و وارد بازار ایران نموده است.

این شرکت همچنین سعی نموده تا در راستای خدمت به فعالین بخش کشاورزی بخصوص کشاورزان گرامی از همکاری ،دانش و مهارت بهترین نیروهای فنی و کارشناسان متخصص برخوردار گردد.

مجموعه خزر سم کود در راستای اهداف عالی خود که همانا تامین نهادهای کشاورزی با کیفیت و ارتقاء سطح کیفی و کمی کشاورزی کشور بوده است، با افتخار در سال 1399 مجموعه تولیدی وابسته به خود، شرکت توسعه صنعت سـم آذربایجـان را جهت تولید انواع آفت کش های مورد نیاز کشاورزی افتتاح نمود.. این شرکت امیدوار است با همراهی و همکاری شما عزیزان و ضمن مشورت مدام با مسئولان ذیربط، متخصصان، کارشناسان و کشاورزان، در آینده نزدیک گام های مفید تر و موثرتری در این راستا برداشته و نقش پر رنگ تری در آبادانی خانه پدری ایفا نماید و درعین حال با تولید فرآورده های برتر، جدید تر و کم خطر تر، نام بلند ایران و آذربایجان را که همواره نقش بسزایی در تاریخ کهن ما داشته است پاس بدارد